У Мармуровій залі ЧНУ імені Юрія Федьковича відбулась традиційна зустріч цьогорічних вступників з адміністрацією економічного факультету

Вересень для студентів 1-го та 3-го курсів с.ф.н. насичений інформаційними та адаптаційними заходами, націленими на розуміння студентами особливостей навчально-виховного процесу на економічному факультеті.

Так традиційна вереснева зустріч з адміністрацією факультету дала змогу почути перші настанови від декана економічного факультету – Руслана Романовича Білоскурського та ближче ознайомитись з функціональними обов’язками заступників декана, задати кожному профільних заступників актуальні питання.

Адміністрацію факультету презентували:
декан економічного факультету – Руслан Романович Білоскурський, заступник декана з методичної роботи – Роман Ігорович Грешко, заступник декана з навчально-виховної роботи – Наталія Василівна Філіпчук, заступник декана з навчально-організаційної та профорієнтаційної роботи – Олександр Васильович Кифяк, заступник декана з міжнародних зв’язків – Андрій Васильович Верстяк та заступник декана з наукової роботи – Володимир Михайлович Запухляк.

У рамках заходу студенти мали змогу ознайомитись з структурою та напрямками роботи органів студентського самоврядування.

Завдяки таким заходам студенти швидше орієнтуються в новому інформаційному просторі!!!