Святкове чаювання з нагоди Дня економічного факультету у колі факультетської родини!

Родинна атмосфера, відчуття цілісності, яскраві особистості, професійні викладачі, амбітні студенти – це те, чим славиться Економічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, ось вже, протягом 49-ти років.

15 травня, у п’ятницю, відбулося онлайн-святкування Дня Народження Економічного факультету. Одночасно на зв’язок через платформу GoogleMeet вийшло майже 220 осіб, які тісно пов’язали своє життя з Економічним факультетом, наші викладачі та студенти. Зустріч була дуже святковою, урочистою. Все було відповідно до традицій святкування: свічки задули, смаколики куштували, у кожного на столі заварювався ароматний чай.

Лунали щирі вітання від адміністрації Економічного факультету та завідувачів усіх кафедр. Вагомими відзнаками було нагороджено студентів за значні наукові здобутки та підвищення наукового престижу Економічного факультету. А на завершення зустрічі відбулася презентація студентської версії гімну Економічного факультету.

Пишаємося тим, що зуміли навіть у такий важкий час, відсвяткувати День Народження рідного факультету з гарним настроєм, у чарівній атмосфері  і у колі тих, хто любить нашу дружню факультетську родину!

Презентація: https://drive.google.com/open?id=16qZ-C9x2FWM8AadDvA0OOlxWraUsFw6I