Студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» стали випускниками Школи соціального підприємця норвезького інституту

Вже всьоме на економічному факультеті ЧНУ кафедра міжнародної економіки, Центр економічних досліджень ім. Йозефа Шумпетера та норвезький Інститут доктора філософії Яна-У. Сандала провели Школу соціального підприємця Інновації-Бізнес-Суспільство.

З 23 вересня по 04 жовтня 2019 року 26 студентів економічного факультету, зокрема 15 студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» (Ольга Медвєдєва, Романія Іванців, Анастасія Олійник, Ксенія Костеняк, Антоніна Анісова, Альвіна Білич, Дмитро Гумайло, Марко Кулик, Маріанна Кучук, Роман Ласійчук, Ірина Нич, Олександр Чоплак, Тетяна Бойченко, Світлана Поліщук, Анастасія Юр’єва) взяли участь в інтенсивному осінньому навчанні із закордонним партнером.

Протягом двох тижнів студенти пройшли англомовні курси норвезького професора доктора філософії Яна-Урбана Сандала та виконували практичні заняття з трьох дисциплін «Соціальне підприємництво», «Інноваційний менеджмент», «Менеджмент послуг». Особливістю Школи є можливість вибору студентами курсів, зокрема деякі студенти обирали одразу всі три курси, інші – по одному чи два, розподіляючи навчання на декілька семестрів. В останні два дні студенти складали іспити з обраних навчальних дисциплін, а це – відповіді на теоретичні запитання, обговорення творчих завдань, захист презентацій.

Фінальним акордом проведення осінньої школи є урочиста церемонія вручення сертифікатів про прослухані окремі курси та дипломів соціального підприємця. В цьому семестрі випускниками школи стали 19 студентів економічного факультету, яких нагороджено дипломами про завершення навчання в Школі соціального підприємця, а серед них 11 – економістів-міжнародників.

Матеріали надала кафедра міжнародної економіки