Студенти кафедри Економіки підприємства та управління персоналом увійшли в Топ -10 учасників Всеукраїнської олімпіади з дисципліни “Економіка підприємства”

Студенти кафедри економіки підприємства та управління персоналом Клим Олександр та Сеньовська Яна 3-5 квітня приймали участь у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни “Економіка підприємства” у ДВНЗ “Придніпровська державна академія будівництва та архітектури”.

Більше 100 учасників з різних міст України, 25 завдань різної складності, 3 години випробувань… Успішне поєднання здобутих знань, навичок з логічним мисленням дало свої результати! Наші студенти увійшли у топ-10 учасників з найкращими результатами.

Колектив кафедри економіки підприємства та управління персоналом щиро вітає Клима О. та Сеньовську Я., які засвідчили високий рівень теоретичної і практичної підготовки з фахової дисципліни.
Бажаємо нових перемог!