Студенти економічного факультету розпочали семестрове навчання в Іспанії

Двоє студентів економічного факультетувже другий тиждень навчаються в університеті Іспанії. Студентка напряму “Міжнародна економіка” Ляльчук Ірина та студент напряму “Економічна кібернетика” Ракоча Олександр впродовж шести місяців будуть навчатися в Університеті Валенсії (м.Валенсія, Іспанія) в рамках програми академічної мобільності студентів Erasmus+.

Університет Валенсії надає можливість самостійно обирати предмети, тому студенти обрали такі дисципліни як фінанси, Міжнародну макроекономіку, Управління процесами, Фінансовий та Комерційний менеджмент, які будуть вивчати протягом семестру.

Навчання в університеті Валенсії досить відрізняється від звичного українцям. Перш за все, у кожного викладача свій індивідуальний підхід і він сам обирає, яким чином проводити заняття (а вони тут тривають 1,5-2 години). Всі предмети зорієнтовані на симбіоз теоретичних знань і практичного застосування, тому нерідко лекції та практичні заняття тісно переплітаються. Значний акцент ставиться на роботі в групах, що значно зближує студентів і вчить ефективно працювати з іншими людьми. Домашніх завдань немало, але вони зовсім не такі, як в українських ВНЗ – різноманітного формату, вони всі спрямовані на практичне застосування отриманих знань. Це і “польові” дослідження підприємств, розв’язання задач в групах тощо.

Проте студентське життя в Валенсії не обмежується навчанням. Місто чарує своєю архітектурою, природою та енергією, а Іспанія приємно дивує своїм кліматом, адже середня температура повітря  в лютому вдень +15°С, а кількість сонячних днів в Валенсії досягає 350 за рік. Крім того, від університету до моря всього лише 15 хвилин, що неабияк тішить студентів, які по закінченню занять можуть прогулятися по піщаному берегу.