Студенти економічного факультету перемогли у модельній грі

Вітаємо команду економічного факультету нашого університету з блискучою перемогою у модельній грі «Обґрунтування цілей сталого розвитку України до 2030 року на прикладі Одеської та Чернівецької областей», яка відбулася у Чернівцях 13 листопада 2017 р.!

До складу команди увійшли: Досюк Марія, Приплесь Олег, Сеньовська Яна, Терновецька Юлія, Улізько Катерина, Ходан Максим; координатор – заступник декана з наукової роботи, доцент Запухляк В.М.

Гра проводилась в рамках реалізації проекту Європейського Союзу та програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» за участі команд Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ та Одеського національного політехнічного університету.