Студентська онлайн-олімпіада з «Економічної теорії»

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці 30 листопада 2021 року на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича буде проведено Студентська онлайн-олімпіада з навчальної дисципліни «Економічна теорія».

Студентська онлайн-олімпіада передбачає:

1. Виконання тестового завдання з дисципліни «Економічна теорія»;
  2. Виконання письмового завдання з дисципліни «Економічна теорія», що включає теоретичні питання творчого та практичні завдання розрахункового характеру.

Проведення Олімпіади – 16.00 30 листопада 2021 р. за посиланням meet.google.com/ibm-eeeq-cky

Реєстрація доступна тут: https://forms.gle/o6AATjuAnbKd6V4P7

Шановні потенційні учасники! Для розв’язання завдань Вам знадобиться Ваша авторизована електронна пошта ЧНУ. Тому, радимо Вам заздалегідь потурбуватись про можливість її коректного використання: знати свій логін та пароль.

З ПОВАГОЮ, ОРГКОМІТЕТ

Захід організований кафедрою економічної теорії, менеджменту і адміністрування Чернівецього національного університету імені Юрія Федьковича