Студентка кафедри обліку, аналізу і аудиту взяла участь у Всеукраїнській олімпіаді

Студентка кафедри обліку, аналізу і аудиту Годованець Тетяна взяла участь у Всеукраїнській олімпіаді з бухгалтерського обліку і аудиту, що проходила у місті Дніпро. Олімпіада була однією із найчисельніших в Україні, адже було залучено понад 140 учасників з усіх куточків нашої держави.

Тетяна ділиться своїми враженнями від отриманого досвіду:

«Першого дня відбулось відкриття, яке було організоване керівництвом Університету імені Альфреда Нобеля. Розташований на одній із Дніпровських набережних міста, університет порадував не тільки надзвичайною гостинністю, але й неймовірним краєвидом славетного Дніпровського моря.

В перший день ми познайомились з учасниками олімпіади, які були не просто розумниками в бухгалтерському обліку, а й надзвичайно цікавими особистостями. Разом ми і готувались в останні години перед самим написання олімпіади. Певно вперше в моєму житті, я зустріла стільки людей справді закоханих у бухгалтерську справу: ми дискутували про фінансову оренду, вигадували найрізноманітніші бухгалтерські проведення, застосовуючи найбільш заховані у Плані рахунків субрахунки.

Наступного дня відбулась власне олімпіада. Дійство проходило в два етапи. Перший етап: 50 тестів на комп’ютерах різних рівнів складності із бухгалтерських дисциплін. Другий – письмовий, де нам на вирішення було представлено 4 задачі із 4-х предметів.

Після безпосереднього написання олімпіади, нам була організована екскурсія центром космічних досліджень у Дніпрі. Певно ні для кого не сюрприз, що довгий час саме Дніпро було центром багатьох розробок в ракетобудуванні в СРСР. З того часу пройшло вже майже три десятка років, проте люди, які працювали над космічними проектами (ті, що не емігрували) – залишились. Це справді аси своєї справи, які досі вірять, що космічна галузь знову заживе колишньої слави, але вже в Незалежній Україні.

Не дивлячись на зимову погоду, ми такі встигли відкрити для себе славетне місто Дніпро, яке дуже потішило гостинністю його жителів.»