Сценарії розвитку Арктики: погляд студентів економічного факультету

01-02 квітня 2019 року студенти ЕКОНОМІЧНОГО факультету, які зараз знаходяться на семестровому навчанні в норвезькому Університетні Норд, розпочали свій новий навчальний модуль «International Governance and Business in the High North». В рамках першого заходу – воркшопу «Сценарії побудови смарт міст на Крайній Півночі до 2035».

Студенти спочатку прослухали ряд лекцій від провідних професорів Університету Норд та отримали необхідні знання про теорію та методологію використання смарт підходу для розвитку міст та регіонів. Після лекцій всі студенти були поділені на 10 міжнародних груп, які протягом однієї доби готували презентації сценаріїв розвитку міст Крайньої Півночі. Другий день активного «мозкового штурму» в групах закінчується презентаціями розроблених сценаріїв смарт міст та їх оцінкою компетентним журі Університету Норд.

В складі міжнародної команди Інна Капітан здобула перше місце в змаганні  та за два дні презентуватиме результати дослідження на одній із найбільших конференцій Півночі «Діалог Крайньої Півночі 2019: Бізнес в Арктиці».