Співробітники кафедр міжнародної економіки та фінансів стали сертифікованими тренерами з менеджменту європейських проектів

Асист. кафедри міжнародної економіки Ляхович М. В. та асист. кафедри фінансів Жебчук Р. Л. успішно завершили навчання в 9-ти місячній тренінговій програмі для тренерів “Європейські підходи до управління проектним циклом”. Програма була організована Інститутом Європейської Політики (м.Берлін, Німеччина) в рамках проекту “Громадська школа дієвих європейських практик” за підтримки Міністерства закордонних справ ФРН.

Під час тренінгу розглядались питання аналізу проблем, підготовки грантової заявки та її бюджету, методика проведення тренінгів з управління проектним циклом. Тренінги проводити тренери з Німеччини, Сербії, Туреччини, Латвії, Польщі та України.