Спільно зі smart-простіром «Paporot’» започатковуємо клуб для молодих бізнесменів “PAPOROt’ JUNIOR”

На економічному факультеті запускаємо проект Бізнес-клуб PAPOROt’ Junior! Зареєструватися можна на кафедрі маркетингу, інновацій та регіонального розвитку у секретаря кафедри Ірини Костюк! Реєстраційна форма подана нижче. Надсилати реєстраційну форму на адресу mmix.cv@gmail.com з поміткою “Бізнес-клуб”.

Проект передбачає серію БЕЗКОШТОВНИХ тренінгів для студентів та учнів 10 – 11 класів за бізнес-напрямками.

Навчання проводитиметься у тренінговому форматі, пограємо у бізнес-ігри з елементами квесту, розглядатимемо багато цікавих кейсів, відповімо на усі питання!

Зареєструватися можна на кафедрі маркетингу, інновацій та регіонального розвитку!

Реєстраційна форма
Прізвище та ім’я