СНЕТ запрошує студентів усіх курсів на тренінг із написання тез доповідей для участі у конференціях

Студентське наукове економічне товариство запрошує студентів усіх курсів на тренінг із написання тез доповідей для участі у конференціях. Тренінг буде проведено 12 жовтня о 13:00 у аудиторії 6 (14 корпус ЧНУ).

Спікером виступить голова ради молодих учених економічного факультету, к.е.н. Ткачук Ірина Ярославівна.

Відповідальний за захід – студент 5 курсу кафедри “Фінанси і кредит” Ходан Максим.

Тренінг розпочнеться загальними зборами Студентського наукового економічного товариства, де буде обговорено план роботи товариства на 2017-2018 навчальний рік, оголошено майбутні заходи, тощо. Відповідальна за загальні збори – студентка 6 курсу кафедри “Міжнародна економіка”, голова Товариства Жанна Олійник.