Розпочато набір на безкоштовні курси перепідготовки для військовослужбовців звільнених в запас, представників силових структур та учасників АТО

Економічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошує на безкоштовне навчання на курсах перепідготовки за спеціальністю «Організація та управління підприємницькою діяльністю», які проводитимуться з 19 вересня по 23 грудня 2016 року в рамках реалізації проекту Україна – Норвегія «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні».

Слухачами курсів перепідготовки можуть стати демобілізовані особи, військовослужбовці Збройних Сил України, звільнені у запас та військовослужбовці, що підлягають звільненню в поточному році, учасники антитерористичної операції (АТО), співробітники Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Участь в проекті також можуть брати дорослі члени сімей вищезазначених категорій військовослужбовців та співробітників. Спільно із військовослужбовцем в одній навчальній групі може навчатися один з членів його сім’ї.

Після завершення навчання випускники курсів отримають сертифікат про перепідготовку Чернівецького університету та сертифікат про завершення навчання Норд університету (м. Будо, Норвегія).

i2

Документи, необхідні для зарахування:
1. Фотографія 3х4 – 1 шт.
2. Копія паспорта громадянина України (1-а, 2-а, і сторінка з реєстрацією).
3. Для діючих військовослужбовців – довідка з частини про передбачуване звільнення.
4. Для звільнених військовослужбовців – копія одного з документів, що підтверджують відношення до категорій військовослужбов¬ців та співробітників правоохоронної сфери (військовий квиток, посвідчення Ветерана ВС, пенсійне посвідчення, копія виписки з наказу про звільнення, довідка з Військкомату і т.д.).
5. Для члена сім’ї (чоловік, дружина, дорослі діти) – копія одного з документів, що підтверджують належність до сім’ї військовослужбовця чи співробітника правоохоронних органів.
6. Заява (згідно зразка).

Курси проводитимуться в післяобідній час щоденно (окрім вихідних) за адресою: економічний факультет ЧНУ, вул. Кафедральна, 2, Чернівці.

За більш детальною інформацією можна звертатися за телефоном: 050 519 66 82, Грешко Роман Ігорович.

Контактна особа (ПІБ, номер телефону чи електронна пошта): Саєнко Олександр Сергійович, o.saienko@chnu.edu.ua