Розпочалося навчання студентів економічного факультету в Бізнес школі Університету Норд

Магістри економічного факультету Євчук Христина-Ірина (спеціальність «Міжнародні економічні відносини»), Юлія Козак (спеціальність «Міжнародні економічні відносини»), Анастасія Суляк (спеціальність «Міжнародні економічні відносини»), Тетяна Василинчук (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»), Максим Ходан (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»), Богдан Хмельницький (спеціальність «Менеджмент») розпочали своє семестрове навчання в Бізнес школі Університету Норд (місто Будо, Норвегія) за програмою міжнародної академічної мобільності Ерасмус+.

Навчальний план програми “Public Sector Economy” (Економіка державного сектору) розрахований на 6 місяців (з січня по червень 2018 р.), передбачає 30 кредитів ECTS та 4 обов’язкові курси: Research Method (Методи наукових досліджень), Performance Measurement (Вимірювання продуктивності), Public Accounting according to IPSAS (Бухгалтерський облік в державному секторі відповідно до стандартів IPSAS) та тижневий семінар High North Dialogue (Діалог Крайньої Півночі). Також є можливість додатково вивчати іноземні мови – бізнес англійську та норвезьку (для початківців). Аудиторні заняття відбуваються з понеділка по п’ятницю і тривають в середньому 3-4 години щодня. Позаудиторну підготовку студенти можуть здійснювати цілодобово (24/7) в сучасній університетської бібліотеці, де створені всі умови для комфортного індивідуального навчання чи групової роботи (в окремих звукоізольованих кімнатах).

Проте Університет Норд – це не тільки прекрасне місце для навчання, також в ньому є багато цікавих ідей для дозвілля. Тут можна знайти заняття на любий смак: від спорту до спілок молодих підприємців. В університеті активно функціонує велика кількість студентських організацій, одна з яких займається прийомом та організацією дозвілля всіх іноземних студентів. Завдяки цьому перший тиждень перебування наших студентів в Бодо був сповнений різноманітними подіями та заняттями, які допомогли їм познайомитись з іншими студентами та університетом, прогулятися містом, насолодились прекрасним краєвидом, під час першого “хайкінгу”, зіграти в боулінг та новий вид футболу bubblesoccer (футбол в надувних кулях),

Неподалік університету є каток та лижні траси, а спорядження можна взяти безплатно в університеті. Ставши учасником студентської спортивної організації Bossi, можна відвідувати спортивні секції з футболу, волейболу, скелелазання, плавання. Кожний четвер проводяться вечори ігор для міжнародних студентів, а якщо є підприємницькі задатки – можна прийняти участь в конкурсі ідей та стартапів.
Отож, попереду насичений семестр життя та навчання за Полярним колом.