Проведено презентацію програми волонтерських стажувань «Global Volunteer» від AIESEC

Подорожі, нові міста та континенти, цікаві знайомства, шалені емоції та неймовірний досвід… Все це тобі пропонує міжнародна молодіжна організація AIESEC.

Студенти економічного факультету мали змогу дізнатись про це більше, адже 16 березня в рамках відкриття набору на міжнародні волонтерські стажування у стінах нашого корпусу було проведено презентацію програми волонтерських стажувань «Global Volunteer» від AIESEC.

Провели презентацію студентка економічного факультету  Капітан Інна та студентка факультету педагогіки, психології та соціальної роботи – Козак Марія.

Про що ж велась мова?

AIESEC – це міжнародна молодіжна неприбуткова організація, що надає можливості молоді розвивати свої лідерські та професійні якості для здійснення позитивного впливу на суспільство. Вона існує майже 70 років та представлена в 126 країнах світу. В Україні функціонує в 19 містах протягом 19 років. Основною діяльністю AIESEC є організація міжнародних та національних соціальних проектів, програми обміну та професійних стажувань.

Сьогодні AIESEC – це більш як 50 000 стажувань щорічно, 1 000 000 випускників у всьому світі та безліч провідних компаній, які підтримують молодь у прагненні змінити світ.

Програма «Global Volunteer» спрямована на досягнення Цілей Сталого Розвитку ООН. Метою участі в стажуванні є встановлення міжкультурного взаєморозуміння, вирішення найважливіших локальних та глобальних проблем. Разом з програмою стажувань «Global Volunteer» ви отримаєте змогу стати волонтером в обраній вами країні, протягом 6 тижнів і працювати над досягненням однієї з Цілей Сталого Розвитку 2030.

Від волонтерства разом із «Global Volunteer» ви отримаєте:

• Розвиток особистості
  • Розуміння своїх сильних та слабких сторін
  • Вміння орієнтуватись на вирішення актуальних проблем
  • Здатність надихати інших.

У цьому мала змогу переконатись одна з доповідачок, студентка 3 курсу кафедри «Економіка підприємства та управління персоналу» Капітан Інна. Вона вже двічі працювала в рамках даної програми. Нещодавно вона повернулась зі стажування в Словаччині, перед тим взявши участь у стажуванні у Литві. Метою проекту, в обох випадках, було вдосконалення системи освіти даних країн, становлення глобального світогляду учнів, руйнування стереотипів, розвиток найважливіших умінь та навичок.

Стажування для Інни стало чудовим досвідом роботи в міжнародній команді, джерелом особистого розвитку та незабутніх вражень. Крім самовдосконалення, можливості вплинути на трансформацію освіти в країнах, ці проекти принесли знайомства зі студентами з 15 країн (Бразилія, Австралія, Індонезія, Малайзія, Китай, Тайланд, Грузія, Киргистан, Ангола та ін.),  занурення в багатонаціональну атмосферу та близьке знайомство з культурами як відвіданих, так і країн учасників проектів.

Приєднуйся і Ти!!! Зроби своє життя краще з «Global Volunteer»!