Програма Study tour to Poland – відкриває горизонти майбутнім міжнародникам

Студентка другого курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Ніонелла Сакалош з 11 по 21 травня взяла участь в навчальній програмі Study Tours To Poland, метою якої є активізація студентів з активною громадською позицією з України, Росії, Білорусі та Молдови до участі в навчальних візитах до Польщі.

Програма орієнтована на активну молодь, яка прагне максимально пізнати центральноєвропейську країну, познайомитись з її культурним та громадським середовищем, передбачає формування груп в різних містах Польщі, де оранізовуються різноманітні заходи приймаючою стороною.

В цьому році нашій студентці пощастило потрапити в місто Щецин. Разом з іншими учасниками Ніонелла відвідала до міську раду, Щецинську радіостанцію, де раз на тиждень транслюється українська музика, найстарішу щоденну газету міста “Щецинський Кур’єр”, місцевий суд, Центр слов’ян та вікінгів «Волинь», технопарк, місцеву школу та університет. Окрім того учасники програми мали можливість побувати в нетипових музеях, ознайомитись з діяльністю Польської генетичної бази жертв тоталітаризму, перетнути німецький кордон, дізнатись про прикордонні проекти та реалії неурядових організацій Польщі. Візит мав дуже насичену програму, адже це нові місця, знайомства, зокрема з польськими та українськими волонтерами, відкриття та досвід.