Професор Віденського університету прочитає триденний курс лекцій на економічному факультеті

Економічний факультет та кафедра міжнародної економіки запрошують студентів прослухати курс лекцій з навчальної дисципліни «Теорія міжнародної фірми» (Theory of International Firm), які проводитимуться професором Віденського університету доктором Йозефом Віндспергером.

Метою даного курсу є огляд існуючого обгрунтування існування та організації міжнародної фірми, зокрема теорія Хімера та Кіндлебергера, теорія диверсифікації, теорія життєвого циклу продукту, теорія привласнення та трансакційних витрат, теорія інтернаціоналізації, теорія еклектики, теорія мереж, теорія ресурсо-технічних та організаційних можливостей, теорія проектування організації та перспективи енергетики.

Заняття базуватимуться на лекціях й обговоренні літератури та три дні з 06 по 08 травня 2019 року проводитимуться на економічному факультеті.

Робоча мова – англійська.
Для участі в навчальному курсі потрібна попередня реєстрація (до 26 квітня включно) за посиланням: https://forms.gle/pST7SVjvDD9J2UsT6

22 квітня 2019 року всі зареєстровані учасники курсу отримають навчальний графік та повнотекстовий доступ до рекомендованої літератури.

Матеріали підготовлені та надано
кафедрою міжнародної економіки