Представники економічного факультету підвищили кваліфікацію в рамках міжнародного проекту

Міжкафедральна команда економічного факультету у складі Олександра Саєнка, Діани Михайлина, Людмили Сибірки, Любов Водянки, Ірини Роговської-Іщук, Ірини Ткачук, Софії Кучерівської прийняла участь в міжнародному норвезько-українському семінарі за результатами реалізації спільного проекту «Внутрішній контроль за стандартами COSO: застосування в університетському секторі» в партнерстві з Університетом Норд, Тернопільським національним економічним університетом та Київським національним економічним університетом імені Тараса Шевченка.

Метою проекту є розробка спільного он-лайн курсу «Внутрішній контроль за стандартами COSO» та його використання в навчальному процесі університетів. З 15 січня 2018 року представники різних підрозділів чотирьох закладів вищої освіти підготували програму та навчально-методичне забезпечення дисципліни, з серпня 2018 року по квітень 2019 року Діана Михайлина, Людмила Сибірка, Олександр Саєнко проводили записи відео-лекцій та завантажували матеріали в систему дистанційного навчання Canvas на базі Університету Норд. А з 10 червня 2019 року учасники пілотної групи викладачів економічного факультету, зокрема Любов Водянка, Ірина Роговської-Іщук, Ірина Ткачук, Софія Кучерівської, Олена Лусте проходили тестове навчання в он-лайн системі за програмою курсу, виконували завдання та фінальне тестування за програмою дисципліни.

За підсумками навчання 11 грудня 2019 року в стінах партнерського економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся міжнародний норвезько-український семінар за участі координаторів проекту та пілотних груп з усіх університетів. Команди кожного університету представили результати навчання, а також виступили із презентаціями можливостей та рекомендацій щодо вдосконалення всіх елементів системи внутрішнього контролю університетів відповідно до стандартів COSO.

Семінар завершився обговоренням різних підходів та обміном досвіду на шляху в удосконаленні діяльності закладів вищої освіти в Україні в сфері середовища контролю, стратегічного планування, ризик менеджменту, інформаційної діяльності та моніторингу!