Практична робота студентів економічного факультету на 1+1 media

Актуальні практичні навички з дисциплін «Управління комунікаціями та бізнес-етика» та «Економічна психологія» мали змогу отримати студенти економічного факультету, відвідавши 1+1 media.

У програмі візиту на 1+1 media була практика публічного виступу перед камерою в студії ТСН та майстер-класи 4-х спікерів:

• Віталії Коніщук – фахівця із зовнішніх комунікацій 1+1 media (публічні виступи та особистий бренд).
  • Володимира Завадюка – продюсера проектів «Голос країни» та «Танці з зірками» (айдентика та етичні аспекти колаборації в бізнесі).
  • Ірини Горової – співзасновниці Mozgi Group («BrandID», впізнаваність та ефективність зовнішніх комунікацій).
  • Тетяти Соловей – редактора журналу «Voque Україна» (візуальна комунікація).

Окрема вдячність випускниці економічного факультету Оксані Мельник («Oksana Melnik Media Club»).

Пишаємось нашими студентами в прагненні самовдосконалюватись та формувати топ-компетенції для ефективної самореалізації.