Посилення співпраці кафедри міжнародної економіки з Єнським університетом

Наприкінці минулого семестру в грудні 2019 року кандидат економічних наук, асистент кафедри міжнародної економіки Тетяна Марченко пройшла наукове стажування в Університеті імені Фрідріха Шиллера (місто Єна, Німеччина) в рамках спільного проекту німецько-українського співробітництва за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

У рамках наукового стажування Тетяна працювала над своєю науковою темою “Інноваційна економіка та державне сприяння інноваційному розвитку в розвинених країнах ЄС (Німеччина, Австрія)”. Для виконання досліджень здійснювалася робота у науковій бібліотеці Єнського університету, плідний обмін ідеями та консультації з професорами університету, а також відвідування лекційних та семінарських занять на економічному факультеті.

Єнський університет є одним із партнерів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Сьогодні – це  з найстаріших та найвпливовіших університетів Європи та входить в Коїмбрську групу поряд з Ерфуртським університетом, Веймарським університетом-Баухаус та Технічним університетом Ільменау і є одним із чотирьох університетів Тюрінгії. До 450-річчя університету Єна отримала звання «Місто науки» у 2008 році. Тут навчаються більше 18 тисяч студентів, які опановують близько двох сотень навчальних напрямків, працюють понад 7 тисяч співробітників, з яких 350 професорів.