Посвята у маркетологи відбулася у Кракові

Виїзд на природу для проведення посвяти кафедра маркетингу, інновацій та регіонального розвитку започаткувала ще 10 років тому. Прийшов час вивезти факультет у Європу. Тому ми розпочали, а далі можливо підтягнуться і інші спеціальності.

У Кракові мали чудову екскурсію по місту, Вавельському замку, відвідали Підземний музей історії та Парк Науки. Яскравий приклад музейного маркетингу та маркетингу інновацій – побачили як це продають у Польщі.

Туристичний трафік у Кракові величезний, як це роблять міста Польщі та інших країн маркетологи вчать на 4 курсі на спецкурсі «Територіальний маркетинг».
Далі, ну як без цього, була екскурсія по торговельних центрах Кракова – такий міні-семінар з торговельного маркетингу та мерчандайзингу, а професійно будемо розбирати на відповідних спецкурсах.

Нічний похід по клубах та генделиках Кракова це практичні навички з ресторанного маркетингу, триразовий захід на сніданок в готелі – готельний маркетинг, відвідування Ягелонського університету, це вже освітній маркетинг.

Як бачите, будь яка поїздка дає можливість розширити світогляд, набути додаткових компетенцій та весело відпочити.

Весною прямує до Парижу, ви собі являєте про що ми там дізнаємося і куди підемо. Ну точно, що в Музей реклами, Сорбону, Діснейленд