Посвята студентів 1-го та 3-го курсів спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування”

У п’ятницю, 5 жовтня 2018 року, у мальовничому місці «Орлине гніздо», відбулась посвята студентів першого та третього (скороченого) курсу кафедри “Фінансів і кредиту”. Героями дійства були студенти 172-1, 172-2 груп (куратор – доц.Ткач Є.В.) та студенти 372-3 групи (куратор – доц. Третякова О.В.).

Різноманітні конкурси на винахідливість, кмітливість, швидкість, силу і сміх та спортивні ігри сприяли чудовій атмосфері та прекрасному настрою всіх присутніх викладачів та студентів.
Хочеться побажати нашим дорогим першокурсникам гарного навчання, активного студентського життя та пам’ятати, що студентські роки самі кращі в житті. Намагайтеся прожити їх поєднуючи приємне з корисним.