Понад 30 зустрічей з представниками бізнесу, фінансово-кредитних установ, органів влади та громадського сектору в рамках проекту «Фінансування та організація власного бізнесу»

Понад 30 зустрічей з представниками бізнесу, фінансово-кредитних установ, органів влади та громадського сектору було проведено в ЧНУ ім. Ю. Федьковича в рамках проекту «Фінансування та організація власного бізнесу»,  метою якого є  популяризація підприємницької культури серед молоді, а також формування передумов для розвитку інноваційного, соціально відповідального малого бізнесу.

Тематика зустрічей: Поради початківцям, як організувати власний бізнес. Обговорювались питання пов’язані із бізнес-плануванням, специфікою менеджменту та маркетингу у малому бізнесі, взаємовідносин бізнесу із фінансово-кредитним сектором та громадськими і державними інституціями, наявністю джерел фінансування бізнес-проектів та ін.

Велика подяка нашим спікерам за співпрацю, та підтримку проекту і наших студентів. Це:

• Олександр Каланча, виконавчий директор клубу CBG  «Чернівецька бізнес група»
  •  Руслан Юрійчук, власник архітектурно-будівельної майстерні «Family House», член клубу CBG
  • Сергій Ткачук, власник і керівник мережі ресторанів «Пан Жа Пан».
  • Валерій Максименко, власник і керівник мережі магазинів одягу і засновником бренду «Papaya», член клубу CBG.
  • Юрій Галін, співвласник і керівник компанії «Brilliant IT»
  • Андрій Кравець, керівник, СЕО Компанії «Brushme» (найбільший імпортер і виробник картин в Україні, член клубу CBG
  • Звірід Георгій, Director SAGA Soft, National President 2008 of JCI Ukraine, VP International, Chernivtsi IT Cluster,
  • Андрій Клипач, маркетолог, викладач кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку ЧНУ, власник мережі ресторанів Don Gustavo та Ґанок, член клубу CBG.
  • Іван Кисилиця, керівник мережі магазинів туристичного спорядження «Горгани», мотузкових парків «Пролаз» та торгової марки «Їдло»
  • Юрій Пасічник, співвласник та керівник мережі склад-маркетів «ТOR-BA», член клубу CBG
  • Валерій Божко, керівник мережі магазинів одягу «BADO» (стильний жіночий та чоловічий одяг), екс гравець студентської збірної України з футболу, член клубу CBG
  • Дмитро Лукенчук, керівник компанії «OZZY», співвласник мережі ресторанів «YOKI» та «П’яте підземелля», член клубу CBG
  • Бечка Олексій, ІТ маркетолог, співзасновник і керівник інтернет магазину ювелірних прикрас Minimal Silver, член клубу CBG
  • Олексій Крупей, к.е.н., кафедра фінансів і кредиту економічного факультету. Лекція на тему: ВСЕ ПРО ОПОДАТКУВАННЯ НОВОСТВОРЕНОГО БІЗНЕСУ (СТАРТАПІВ): ПОРАДИ ПОЧАТКІВЦЯМ
  • Віталій Семенюк, к.е.н., кафедра фінансів і кредиту економічного факультету. Лекція на тему: ЯК НАПИСАТИ БІЗНЕС-ПЛАН: ПОРАДИ ПОЧАТКІВЦЯМ
  • Олег Бовкун, співзасновник і керівник компанії: ТОВ «Інночентія» (весільні сукні), а також бізнес у сфері консалтингу та адвокатська діяльність
  • Ольга Карнаух, начальник відділу мікрокредитування Чернівецької філії АТ КБ Ощадбанк, (Все про взаємовідносини банків із малим бізнесом, а також представлення програми «Доступні кредити 5-7-9%»
  • Оксана Філіпова, співзасновник і керівник компанії «Мультимедіа», член Клубу підприємців Буковини
  • Петро Тоненчук, керівник компанії «Florium.ua». (найбільший в Україні Інтернет-магазин з продажу рослин), член клубу CBG
  • Василь Зазуляк, керівник Будівельної компанії «Водограй» (один із найбільших забудовників нашого міста), член Клубу підприємців Буковини
  • Ірина Ткачук, к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту економічного факультету. Тема обговорення: Де взяти гроші для БІЗНЕСУ (гранти, краудфандінг та ін.)
  • Василь Яворський, кавовий бізнес «Bacara koffee», член клубу CBG
  • Іван Радул, керівник і засновник мережі таборів «WestCamp», туристичний бізнес, член клубу CBG
  • Богдан Трофанюк, керівник Рекламної кампанії SMM агенція «Горизонт», член клубу CBG
  • Віталій Гавриш, директор Департаменту розвитку Чернівецької міської ради Тема обговорення: Як влада підтримує малий бізнес
  • Валерій Чалий, керівник компанії «ETG» (бізнес у сфері електронних продажів), член клубу CBG
  • Марина Кирилюк, керівник «Західна Маркетингова Компанія», член Клубу підприємців Буковини
  • Яна Дімітрова, керівник сім’ї ресторанів «Гойра Груп» («Бартка», «Панська гуральня», «New York Street Pizza»)
  • Ігор Юрійчук, керівник компанії Фабрика Тачок” Detex”, член Клубу CBG
  • Олександр Побережний, директор компанії “Наталюкс”, виробник високоякісного українського одягу, член Клубу підприємців Буковини
  • Оксана Лелюк, виконавчий директор Клубу підприємців Буковини, засновниця Фестивалю Маланок, керівник БФ “Кращим Бути”, асоціація туризму Буковини
  • Павло Рудомьотов, керівник компанії “Magnat-Auto”, член клубу CBG
  • Євген Ткач, к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту економічного факультету, керівник Центру співпраці з підприємствами при ЧНУ ім. Ю. Федьковича

Також спікери розповідали про історією власного успіху. У форматі таких зустрічей-спілкувань студенти мають можливість задавати велику кількість питань фахівцям-практикам та отримувати корисні поради з питань організації підприємницької діяльності.

Багато студентів отримали запрошення від представників бізнесу здійснити екскурсію на їх підприємства, пропозиції щодо індивідуальних зустрічей та проходження практики, можливість отримання експертних оцінок власних бізнес проєктів, а також  багато різноманітних винагород та цінних призів від підприємців. Всі студенти економічного факультету, інституту біології, хімії та біоресурсів, факультету історії, політології та міжнародних відносин, географічного факультету і факультету математики та комп’ютерних наук, які були учасниками проекту, отримають сертифікати про проходження курсу «Фінансування та організація власного бізнесу».