Партнерська зустріч з компанією МТА (Мультимедія). Маркетологи – Маркетологам!!!

Студенти та викладачі кафедри маркетингу, інновацій і регіонального розвитку економічного факультету ЧНУ були гостями компанії МТА – Мультимедіа на майстер-класі «50 відтінків маркетолога майбутнього»! Це була професійна зустріч рівних партнерів – компанії МТА та маркетологів ЧНУ, яким є про що поговорити, подискутувати, обговорити тренди, знайти рішення.

Це не класична лекція – це кейси і ситуації, які компанія МТА професійно та яскраво обговорила зі студентами. Було цікаво та корисно обом сторонам! Головне, що наші студенти не розчарували реальний бізнес, вони кваліфіковано розглядали запропоновані ситуації, обговорювали проблеми використання digital-маркетингу, кейси з продажу, реклами, маркетингу.

Компанія МТА зацікавлена в подальшому партнерстві з маркетологами ЧНУ. Шукаємо цікавий та креативний формат співпраці!

Довідка: група компаній МТА – це мережа магазинів та сервісних центрів «Мультимедіа» у Києві, Львові та Чернівцях, національний інтернет-магазин MTA.UA, корпоративні продажі МТА В2B, IT розробка та кібербезпека. Понад 300000 постійних клієнтів.