Освітній рівень «Магістр» на економічному факультеті як практично-орієнтований

«Управління комунікаціями як актуальний навик для успішного працевлаштування»! Саме такою була тематика вступної лекція з курсу «Управління комунікаціями та конфліктами» (кафедри економіки підприємства та управління персоналом, доц. Філіпчук Н.В.) для студентів 1 року навчання ОР «Магістр» усіх спеціальностей економічного факультету.

Успішні випускники і роботодавці через призму власного досвіду доводили важливість компететнісного рівня управління комунікаціями.

Під час обговорення актуальності інформативними й інтерактивними були промови з елементами тренінгу Оксани Мельник (випускниці економічного факультету, власниці і директора першої Media scholl у м. Чернівці), Олександра Григоруци (випускника економічного факультету, бізнес-тренера та успішного підприємця) та Анни Ляшенко (керівника Центрального відділення АТ КБ «ПриватБанк» у м. Чернівці).

Корисною була зустріч з практиками і з позиції потенційного працевлаштування. Присутні студенти мали змогу потрапити у кадровий резерв і отримали цікаві пропозиції щодо працевлаштування.