Оголошує набір учасників у проект «Час на стартап: польський досвід для підвищення підприємницьких здібностей у молоді прикордонного регіону України»

Громадська організація «Центр креативності та інтелектуального розвитку» оголошує набір учасників для участі у проекті «Час на стартап: польський досвід для підвищення підприємницьких здібностей у молоді прикордонного регіону України».

Захід відбудеться за підтримки Міністерства молоді та спорту України у рамках здійснення українсько-польських обмінів молоддю відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю протягом 20-25 жовтня 2019 року у м. Ряшів (Жешув), Республіка Польща. Партнером проекту з польської сторони виступає Жешувський університет.

Проект спрямований на вивчення досвіду розвитку студентських бізнес-ініціатив Підкарпатського воєводства Польщі, вдосконалення підприємницьких навичок від генерування ідей і до втілення їх в жиггя, позитивний вплив ознайомлення із старгап-скосистемою в Жене вському університеті та діяльністю Підкарпатського Науково-технологічного парку, що є візитною карткою ГІідкарпаття та Східної Польщі. Його метою є підтримка підприємницьких ініціатив молоді у прикордонному регіоні України шляхом розвитку підприємницьких навичок, ознайомлення із практичним досвідом функціонування студентського підприємницького середовища у Польщі та розширення можливостей для українсько-польських підприємницьких молодіжних ініціатив.

До участі у конкурсі запрошується студенти віком 18-25 років, які проживають чи навчаються у Чернівецькій області України і прагнуть реалізувати власні підприємницькі ідеї шляхом вивчення польського досвіду. Наявність біометричного паспорта є необхідною умовою участі у проекту.

Перевага надаватиметься учасникам із економічними труднощами, що обмежують їхню участь у подібних молодіжних обмінах без фінансової підтримки, а також походять з сімей внутрішньо переміщених осіб внаслідок окупації Криму та воєнного конфлікту на території Донецької та Луганської областей.

Організатори покривають витрати на перевезення, проживання, харчування та роздагкові матеріали для учасників молодіжного обміну.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити електронну реєстраційну форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1_dJZj8646ZdFQQH5UtlicAUF-OOuXq6eITzn86wS81E/viewform?edit_requested=true

Заявки на участь у молодіжному обміні приймаються до 23 вересня 2019 року за посиланням
Контактна особа: Богдана Короп bohdanakoroo@ukr.net

За детальною інформацією про програму реалізації проекту слідкуйте на нашому сайті: www.bukcreative.com