Науково-практична конференція на тему: «Сталий розвиток місцевих громад: роль економічної освіти та науки»

09-10 листопада 2017 р. на базі економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться науково- практична конференція на тему: «СТАЛИЙ РОЗВИТОК МІСЦЕВИХ ГРОМАД: РОЛЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ОСВІТИ ТА НАУКИ».

Основна мета заходу – обговорення й окреслення напрямів поєднання науково-теоретичних принципів і практичного досвіду розвитку територіальних громад на засадах сталості. Особливий акцент буде зроблено на запитах громад щодо формування майбутніх кадрів через прикладну підготовку студентів до майбутньої професійної діяльності.

Конференція відбувається за підтримки та участі представників Чернівецького обласного ресурсного центру громад у рамках проекту
«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні.

Час і місце проведення пленарного засідання: м. Чернівці, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Зелена зала, вул. Банкова, 3. Початок – 9 листопада 2017 р. о 13:00.

За підсумками конференції будуть надруковані тези. Вимоги до тез: обсяг 2-5 стор., А4, шрифт Times New Roman 14, інтервал 1,5. Також необхідно зазначити інформацію про автора. Подання тез на кафедру економіки підприємства та управління персоналом, e-mail s.todoriuk@chnu.edu.ua

Координатор – Кафедра економіки підприємства та управління персоналом ЧНУ ім. Ю.Федьковича