Наші міжнародники поспілкувалися із лідерами міжнародного пан’європейського руху

18-19 жовтня 2018 року студентка спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Ірина Продан взяла участь в Першій пан’європейській міжнародній конференції в Україні, яка відбулася в стінах Національного агентства Державної служби України.

Серед поважних гостей з Європи та України були онук останнього імператора Австро-Угорщини та президент Пан’європейського руху Австрії Карл фон Габсбург, президент Європейського товариства Куденгове-Калерґі Принц Ніколаус фон Ліхтенштейн, президент Міжнародного Пан’європейського руху (Франція) Ален Теренуар, лідери пан’європейського руху Іспанії, Італії, Словенії, представники Єврокоміссії, представники Уряду України, лідери Євромайдану, експерти та аналітики.

У рамках загальної теми конференції обговорювалося сучасний політичний стан Європи, можливості української зовнішньої політики на європейському та світовому рівнях, імідж України, механізми культурної дипломатії та роль молоді України в контексті європейської інтеграції.

Гордмиося і пишаємося, коли наші студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» приймають участь в заходах такого рівня!