На економічному факультеті вручили сертифікати про навчання слухачам курсів перепідготовки військовослужбовців

12 грудня 2017 року в Мармуровій залі університету відбулося вручення сертифікатів про завершення навчання слухачам курсів перепідготовки військовослужбовців звільнених в запас та членів їх сімей.

Протягом трьох місяців осіннього семестру звільнені в запас військовослужбовці та члени їх сімей проходили навчання на економічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за програмою «Організація та управління підприємницькою діяльністю». Такі курси організовані в рамках норвезько-українського проекту в партнерстві із норвезьким Університетом Норд, при організаційній підтримці Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд соціальної адаптації» та завдяки фінансуванню Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія.

Група військовослужбовців та члени їх сімей отримали сертифікати про перепідготовку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Університету Норд (м. Бодо, Норвегія).

Із привітанням виступили перший проректор університету професор Роман Петришин, координатор проекту з перепідготовки військовослужбовців в Норд Університеті Торстейн Вік Архус, керівник PR-відділу МБФ «Міжнародного фонду соціальної адаптації» Ольга Філіна, декан економічного факультету доцент Руслан Білоскурський. Із відео привітанням виступив і Посол Королівства Норвегії в Україні Уле Т. Хорпестад. Свої враження та вдячність організаторам та викладачам університету висловили Микола Рубанець та Мирослава Якубенко, подарувавши гостям університету гарні подарунки.

Протягом навчання слухачі курсів змогли отримати необхідні знання з таких основних економічних дисциплін як основи підприємництва та бізнес-планування, формування бізнес поведінки, організація власної справи, податкова система, інформаційні технології в бізнесі, практичні аспекти облік та аудиту, маркетинг та PR, управління персоналом, планування кар’єри та технології працевлаштування, а також прослухати лекції про сучасні аспекти ведення бізнесу гостьових викладачів із норвезького Університету Норд. Окрім того, для учасників проекту організовано ряд психологічних тренінгів та семінарів, тренінги із організації власної справи та здійснення підприємницької діяльності.
В процесі навчання для слухачів були створені сприятливі умови для придбання нових контактів, джерел інформації, можливостей для успішного вирішення всіх питань, пов’язаних з переходом від військового до цивільного життя.