На економічному факультеті відбулися ІІІ Буковинські Старти Юних Економістів

19.11.16 року на економічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулися ІІІ Буковинські Старти Юних Економістів для учнів 9-11х класів. Ініціатором цього заходу є кафедра економічної теорії, менеджменту і адміністрування (завкафедри проф. Галушка З.І.).

У рамках заходу учні отримали можливість перевірити свої знання з економіки напередодні міських, районних та обласної олімпіад, зіграти у брейн-ринг, поспілкуватися зі студентами та викладачами факультету, ознайомитися зі специфікою усіх спеціальностей, за якими ведеться підготовка фахівців.

Організатори щиро вітають переможців та всіх учасників Стартів, бажають подальших успіхів, запрошують на навчання на економічний факультет ЧНУ ім. Юрія Федьковича.