На економічному факультеті відбулося вручення сертифікатів про навчання слухачам курсів перепідготовки військовослужбовців

14 грудня в Мармуровій залі Чернівецького національного університету відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів слухачам курсів перепідготовки військовослужбовців звільнених у запас та членів їх сімей, які протягом осіннього семестру проходили навчання на економічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за програмою «Організація та правління підприємницькою діяльністю».

Група із 30 військовослужбовців та членів їх сімей, серед яких 15 демобілізованих учасників АТО, отримали по два сертифікати про завершення навчання – Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Університету Норд (м. Бодо, Норвегія).

Із привітанням та словами вдячності норвезьким партнерам виступили ректор університету професор Степан Мельничук, директор з розвитку проектів Міжнародного фонду соціальної адаптації Яна Козаченко, декан економічного факультету доцент Руслан Білоскурський. Високо оцінив реалізацію проекту та привітав випускників через відео звернення й посол Королівства Норвегії в Україні пан Уле Т. Хорпестад. Із словами вдячності організаторам та оцінкою актуальності проекту виступив й найуспішніший слухач учасник АТО Максим Дацій.

Безпосереднім партнером проекту з норвезького боку є Університет Норд (м. Будо, Норвегія), спеціально підготовлені викладачі якого проводили із слухачами заняття з дисципліни «Ділове адміністрування».

Реалізація даного проекту в Чернівецькому університеті стала можлива при фінансуванні Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та організаційної підтримки Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд соціальної адаптації» (Україна).