На економічному факультеті розпочався осінній семестр курсів перепідготовки військовослужбовців

14 вересня 2017 року на економічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося офіційне відкриття осіннього семестру курсів перепідготовки військовослужбовців в рамках реалізації українсько-норвезького проекту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців звільнених в запас та членів їх сімей в Україні». Група слухачів, серед яких звільнені в запас військовослужбовці, учасники АТО, члени їх сімей, розпочала навчання за програмою «Організація та управління підприємницькою діяльністю».

На початку заходу із привітальним словом від імені університету виступив декан економічного факультету доцент Руслан Білоскурський. Більш детально проект презентували заступник декана доцент Роман Грешко та завідувач кафедри міжнародної економіки доцент Олександр Саєнко, які розповіли про історію, мету, зміст та завдання проекту, особливості навчального процесу в університеті, познайомили слухачів із розкладом занять.

Упродовж зустрічі доповіді доповнені показом відеофільмів про проект та історії колишніх слухачів курсів перепідготовки з різних міст України.

На відкритті також були присутні колишні випускники курсів перепідготовки Людмила Ткачук та Євгеній Марусик, які приєдналися до вітань, розповіли про власні відчуття та результати участі в проекті.

Безпосереднім партнером проекту з норвезького боку є Університет Норд (м. Будо, Норвегія), спеціально підготовлені викладачі якого проводитимуть із слухачами курсів професійної перепідготовки заняття з дисципліни «Ділове адміністрування».

За підтримки партнерів проекту Міністерства закордонних справ Норвегії та Міжнародного фонду соціальної адаптації всі слухачі курсів перепідготовки були забезпеченні роздатковими матеріалами, канцелярським приладдям, які стануть в нагоді в процесі навчання. Приємним сюрпризом для слухачів була забезпеченість навчальною та спеціальною літературою.

Реалізація даного проекту в Чернівецькому університеті стала можлива при фінансуванні Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та організаційної підтримки Університету Норд (м. Будо, Норвегія) та Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд соціальної адаптації» (Україна).