На економічному факультеті пройшов конкурс «Кращий з перших-2016»

20 жовтня у палаці «Академічний» відбувся щорічний конкурс, що проводився в рамках адаптаційних заходів для студентів-вступників економічного факультету 2016-2017 р.н. Конкурс під назвою «Кращий з перших» серед академічних груп 1 курсу, покликаний обрати пару найкреативніших першачків та націлений на підвищення групової згуртованості студентів новоутворених академічних груп, покращення в них морально-психологічного клімату, презентацію творчих талантів новачків та виявлення студентських лідерів. Цьогоріч переможцями конкурсу стали Гуліда Ігор (Підприємництво, біржова діяльність і торгівля) та Погорена Тетяна (Менеджмент).

Традиційно розпочався захід Урочистою академією: зверненням до цьогорічних вступників декана економічного факультету Руслана Романовича Білоскурського; настановою від куратора однієї з академічних груп, виголошеною Андрієм Ярославовичем Клипачем та клятвою першокурсника від студентів Ірини Зрибнєвої та Богдана Ципіщука.

І ось феєрія студентської творчості за тематичним напрямком «Народжені вільними», в якій представлення першокурсників «Погляд у майбутнє» висвітлювали їх життєвий шлях і професійне майбутнє, пов’язане з обраною на економічному факультеті спеціалізацією.

А далі родзинка – флеш-моби: яскраві, запальні та навіть професійні як втілення другого конкурсного етапу під назвою «Танцюючи єднаємось». І все це зусиллями студентів академічних груп 1 курсу 7 кафедр економу.

Кульмінацією конкурсу стала театралізована постановка під назвою «Освіта в Україні або шлях до Резиденції митрополитів Буковини і Далмації», де учасники конкурсу відтворили одну життєву студентську історію вигадану або можливо й правдиву, але неймовірно прекрасну, бо розгорталася вона у без перебільшення найчарівному місті Чернівці.

На завершення свята глядачі залу гучними оплесками вітали усіх першокурсників на сцені у фінальному виході під гімн славного економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.