Мистецтво, історія, економіка… Насправді все взаємоповязано!

Екскурсія студентів спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” Економічного факультету до Центру культури “Вернісаж”. Унікальна і надзвичайно цікава виставка картин Заслуженого художника України Андрія Холоменюка в поєднанні із виставкою лицарських обладунків.

Історична тематика, популяризиція військових звитяг нашого народу, відомих історичних постатей та успішних сторінок історії нашої країни Русі-України. Постаті Князя Данила Галицького, Констянтина Острозького, Петра Коношевича-Сагайдачного, Ольгерда Гедеміновича, Михайла Дорошенка а також битви під Оршею, Хотином, Конотопом, Дорогочином, Синіми Водами, Грюнвельдом та багато інших історичних подій відтворено на полотнах надзвичайно великих розмірів. Насправді це те, на чому потрібно виховувти молодь. Розвиток і популяризація мистецтва є однією із основних передумов соціально-економічного розвитку нашої країни!