Мобільність студентів маркетологів реальна для активних

Студенти кафедри маркетингу (які вивчають румунську мову як додаткову професійну компетенцію) та завідувач кафедри професор Ірина Буднікевич, за підтримки відділу міжнародних звязків ЧНУ (куратор поїздки Головач Ніколетта Миколаївна) , відвідали Сучавський університет Штефана чел Маре.

Під час поїздки студенти ознайомилися з університетським кампусом, відвідали університетський Будинок культури, в якому функціонує студентський театр та багато творчих гуртків, були в захопленні від басейну, технічного облаштування аудиторій, закладів харчування. Румунські колеги розповіли про організацію навчання, можливості отримання студентами практичних навиків.

Студенти, які прийняли участь в поїздці, отримали запрошення в літню мовну школу, яка пройде в липні на курорті Ватра-Дорней.

В червні запланована поїздка до Польщі для студентів кафедри маркетингу, які вивчають та бажають вивчати польську мову як додаткову професійну компетенцію (запис на кафедрі – всього 8 місць).