Маркетологи ЧНУ відзначили своє свято з ПРАСКОЮ, або майстер клас від Ірини Зінік

День маркетолога був відзначений багатьма подіяти, про які будемо і далі розповідати. В даному репортажі презентуємо майстер-клас для студентів маркетологів економічного факультету ЧНУ від художниці Ірини Зінік, роботи якої знаходяться в приватних колекціях в міст України, у Франції та Америці.

Маркетологи люди неординарні і тому для них творчість і техніки Ірини «саме те» – малювання праскою, або енкаустика. Енкаустики-дивовижна техніка малювання за допомогою розплавленого кольорового воску. Вона відома багато століть, але тільки зараз вона набула простоту і доступність завдяки сучасним інструментам і матеріалами.

Наші студенти стали співавторами картин Ірини Зінік, доповнюючи задум твору все новими переживаннями, інтерпретаціями і смислами. Кожен зміг створити своє полотно – результати на дошці біля кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку 14 корп, 1 поверх, 2 каб.