Магістри економічного факультету взяли участь у науковому візиті-обміні в Норвегії

На початку нового навчального року з 04 по 13 вересня 2016 року четверо студентів магістратури економічного факультету перебували в м. Лоренскоґ (Осло, Норвегія) в рамках наукового візиту-обміну в Інституті доктора філософії Яна-У. Сандала (Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute).

Михайло Огуй, Жанна Олійник, Тетяна Слісаренко та Ольга Галкіна увійшли до складу першої групи студентів, які в рамках співпраці Шумпетерівського центру ЧНУ ім. Ю. Федьковича та норвезького науковця Я.-У. Сандала отримали грант на проведення незалежного дослідження та написання за його результатами наукових статей, які 21 жовтня 2016 року будуть представлені на ІІІ Міжнародній Шумпетерівській конференції «Наукова спадщина Й.А. Шумпетера і сучасність: погляд із минулого в майбутнє».

Протягом візиту студенти змогли поглибити свої знання з соціального підприємництва та менеджменту інновацій, а також познайомитися з культурою та природою Норвегії, побачити економіку цієї країни зсередини. Останній робочий день візиту був присвячений проведенню 47-го Саміту з соціального підприємництва, де свої погляди представили магістри економічного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича та норвезькі науковці. Закінчився обмін спільним активним відпочинком, що включав у себе тур столицею Норвегії містом Осло, поїздку до фіордів, та навіть одноденний візит у Швецію.

Науковий візит-обмін є логічним продовженням діяльності доктора Яна-У.Сандала на економічному факультеті нашого університету. Всі студенти, які пройшли стажування, прослухали ряд навчальних курсів в Чернівцях та отримали сертифікати про навчання в Школі соціального підприємництва.

Нагадуємо, що з 10 по 20 жовтня 2016 р. студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича мають можливість прийняти участь в Школі соціального підприємництва (Social Entrepreneur IBS) та прослухати англомовні курси із соціального підприємництва та інноваційного менеджменту. Детальніша інформація про школу тут.