Лекції доцента Верстяка А.В. у Німеччині

Доцент кафедри економіко-математичного моделювання Верстяк А.В. провів черговий курс лекцій, а також був співкерівником міждисциплінарного семінару «Трансформація, війна та економічний розвиток: політика, філософія та економіка пострадянської України» в Байройтському університеті м. Байройт (Німеччина). Тематика лекцій була присвячена трансформаційним процесам в Україні у контексті підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Німецькі студенти презентували свої дослідження з багатьох актуальних питань сучасного українського суспільства: інтеграційні процеси України, проблеми корупції, питання мови тощо. Дискусія під час презентацій була надзвичайно гарячою, адже проблеми в Україні мають підвищену зацікавленість від німецьких студентів.