Ксенія Костеняк на міжнародному форумі здобувала досвід підвищення участі громадян у вирішенні місцевих та загальнонаціональних проблем

21-22 червня студентка першого курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Ксенія Костеняк представила м. Чернівці та Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича на Міжнародному форумі активної громади у Києві, присвяченому українським та міжнародним практикам підвищення участі громадян у вирішенні місцевих та загальнонаціональних питань.

В перший день провідні українські експерти з питань демократії, а також експерти з США, Комбоджі, М‘янми, Зімбабве та Ефіопії ділились власними практиками охоплення заінтересованих груп. Учасники форуму мали змогу поринути в гру-моделювання «Державотворення», де зрозуміти наскільки складно приймати суспільнокорисні закони та розбудовувати державу, коли кожна соціальна група, кожен індивід думає тільки про власні інтереси. Другий день був насичений навчальними та креативними сесіями від провідних експертів громадських, державних та міжнародних організацій стосовно національних реформ, інструментів прямої демократів, вивчення міжнародного досвіду та особистісного розвитку.

Організаторами форуму виступили програма сприяння громадській активності «Долучайся!», Національний Демократичний Інститут та Інститут «Республіка».