Круглий стіл на тему: “Фінансист – успішний підприємець”

Однією з основ підготовки першокласного фахівця у сфері фінансів, банківської справи та страхування є вивчення практичного досвіду успішних фахівців галузі. В рамках цього кафедрою ФІНАНСІВ І КРЕДИТУ буде організований ряд круглих столів з провідними фінансистами, підприємцями, банкірами краю.

26 листопада 2021 року доцентами кафедри фінансів і кредиту Марусяк Наталією Леонідівною та Маричем Максимом Григоровичем спільно із викладачем І категорії циклової комісії економічних дисциплін Фахового коледжу ЧНУ Семенюк Юліаною Валеріївною був організований круглий стіл на тему: «Фінансист – успішний підприємець».

До участі в круглому столі були запрошені Онуфрійчук Олена Михайлівна – засновник та керівник ТОВ «МебліСіті» та Лисак Тетяна Петрівна – засновник та керівник ТОВ «Дебет Кредит Груп» в якому приймали участь студенти спеціальності «Фінанси банківська справа та страхуванні» економічного факультету та студенти спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік і оподаткування» Фахового коледжу ЧНУ імені Юрія Федьковича.

Випускники кафедри фінансів і кредиту, а сьогодні успішні підприємиці поділилися практичним досвідом організації бізнесу, дали цінні та інформативні настанови та поради щодо важливості навчання за обраною спеціальністю з обов’язковими елементами самоосвіти.

Нашими гостями були згадані їх студентські роки навчання на економічному факультеті та запропоновано студентам пройти практичну підготовку на базі їхніх підприємств.

Р. S. На цьому наші кругли столи не завершуються, наступний круглий стіл із провідними банкірами краю.