Конкурс на подання заявок в рамках програми ERASMUS+ в Університет А. І. Куза м. Ясси (Румунія)

Заявки на участь в конкурсі приймаються до 15 жовтня 2017 року.  До участі у конкурсі допускаються студенти 2-х, 3-х та 4-х курсів бакалаврської і студенти 1-го року магістерської програми, аспіранти та викладачі (Teaching / Training Staff).

В рамках проекту участь у конкурсі можуть взяти студенти, аспіранти та викладачі (Teaching / Training Staff) факультетів та інститутів, спеціальності яких наявні в Університеті А. І. Куза м. Ясси:
1. Інститут біології, хімії та біоресурсів;
2. Географічний факультет;
3. Економічний факультет;
4. Факультет іноземних мов;
5. Факультет історії, політології та міжнародних відносин;
6. Інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук;
7. Факультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва;
8. Факультет педагогіки, психології та соціальної роботи;
9. Факультет математики та інформатики;
10. Факультет фізичної культури та здоров’я людини;
11. Філологічний факультет;
12. Філософсько-теологічний факультет;
13. Юридичний факультет.

Детальна інформація, інструкції, перелік необхідних до подання документів ТУТ