Конкурс «Кращий з перших – 2019» на економічному факультеті

Економічний факультет – місце, де кожен може реалізувати свої амбіції, продемонструвати власні таланти, знайти однодумців та проявити себе як індивідуально, так і в надійний та згуртованій команді. Доказом цього, стало проведення грандіозного дійства для першокурсників у формі конкурсу-концерту «Кращі з перших», який відбувся в палаці «Академічний». Вже сьомий рік поспіль на економічному факультеті в рамках адаптаційних заходів для студентів-першокурсників проводиться такий конкурс.

Цьогоріч він мав тематичну назву «Народження зірки» та був присвячений кіножанрам. На конкурсі обирали кращого першокурсника та першокурсницю. А також за результатами флеш-мобу – визначили «Кращих з перших», як представників студентства 1 курсу однієї з кафедр економу.

Учасників чекали презентаційний вихід та 3 тематичних конкурсних етапи:
Перший під назвою «Сила образу» – самопрезентація учасників через призму образу одного з відомих кіногероїв будь-якого кіножанру.
Другий етап – наймасовіший та найцікавіший «У жанрі кінотанцю» (студенти груп спільно з куратором створили кадри свого фільму, які втілили у запальному флеш-мобі).
Третій – «Оскар за кінотрек», у якому пари учасників спільно зі старостами академічних груп 1 курсу своїх кафедр продовжували в дотепній формі рядки відомих треків українського кінопродакшину.

У результаті зоряне небо економічного факультету поповнилось новими, яскравими зірочками. Федірчик Роман та Лотоцька Олександра виявились найталановитішими, найактивнішими, найбільш вражаючими. І отримали відповідно титул «Кращого та Кращої з перших – 2019», ставши абсолютними переможцями в конкурсі. Роман завоював прихильність суддів і змусив піднятись всіх глядачів своїм репом про життя студента економічного факультету ЧНУ, що став вже неформальним гімном студентів. А Олександра отримала високі бали від суддівської колегії і бурхливі оплески шанувальників після свого незабутнього танцю. Інші учасники отримали перемоги у таких номінаціях:

• Сментенюк Наталія – «Міс грація».
  • Гандабура Таміла – «Міс харизма».
  • Баланда Евеліна – «Міс фото – мрія папараци».
  • Гладчук Катерина – «Міс глядацьких симпатій».
  • Шевчук Олександра – «Міс талант».
  • Турецька Анастасія – «Міс багатогранність».
  • Бойко Ілля – «Містер дівочих мрій».
  • Дроник Дмитро – «Містер стиль».
  • Чоботар Кирил – «Містер універсальність».
  • Хащевой Павло – «Містер голлівудська усмішка».
  • Малий Олександр – «Містер мужність».
  • Коновалюк Дмитро – «Містер талант».

Одним із етапів конкурсу був виступ всієї групи, наші першокурсники танцювали флеш-моби. Синхронність рухів, глибина сюжету постановки, щирість емоцій та єдність групи і куратора були продемостровані на сцені. Найкращими, дотримавшись усіх вимог до флеш-мобу, виявилась 176 та 151 групи – гран-прі, студенти кафедри Економіка підприємства та управління персоналом (куратор Філіпчук Наталія Василівна). Їх флеш-моб був присвяченй індійському кіно.

Усі групи спільно з кураторами блискуче виконали поставлені задачі, втіливши у танці різні кіножанри від жахів до комедії від екшину та фантастики. І за результатами отримали перемоги у таких номінаціях:

• 172 група – «Кращий режисер».
  • 151 ЕК група – «Найкращі саундтреки».
  • 171 група – «Найкраща командна робота».
  • 192 група – «Найкращі спецефекти».
  • 175-1, 175-2, 175-3 групи – «Наймаштабніший проект».
  • 173 група – «Кращий кінозадум».

Не даремно, посвята була проведена у стилі кіно та вручення премії Оскар. Наші першокурсники відчули себе справжніми зірками: насолоджувались гучними оплесками, світлом прожекторів та отримали досвід виступу на сцені.

Життя наших студентів – шлях до їх професійного успіху, але на факультеті дбають і про рівень знань студентів, як фахівців, а і за рівень комунікації, навичок роботі в команді і просто роблять студентські роки незабутніми та яскравими. Щиро вдячні адміністрації та студентському парламенту економічного факультету.

Автор: Анна Мартинюк