Кафедрою обліку, аналізу і аудиту було проведено І тур студентської Олімпіади для III, IV та V курсів

В Олімпіаді брали участь 12 студентів третього курсу. Основою конкурсного завдання були виробничі ситуації з курсів «Бухгалтерський облік» та «Фінансовий облік». Перше місце присуджено Вишиван Богдані, яка із 60-ти можливих балів набрала 59. 3-тє місце зайняв Федик Назар з результатом 44 бали.

Для студентів IV і V курсів було розроблено завдання для Олімпіади, які охоплювали курси «Фінансовий облік», «Аналіз господарської діяльності», «Аудит», «Управлінський облік» та «Звітність підприємств». Переможцями на IV курсі стали Годованець Тетяна, а на V курсі – Гуславська Уляна.

За результатами проведеної Олімпіади рекомендовано відрядити Годованець Тетяну та Гуславську Уляну для участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади в місто Дніпро.