Кафедра маркетингу, інновацій та регіонального розвитку провела «Інноваційний форум магістрів економічного факультету»

6 квітня 2017 року Кафедра маркетингу, інновацій та регіонального розвитку ЧНУ провела «Інноваційний форум магістрів економічного факультету».

В якості спікерів виступили партнери кафедри: голова аутсорсингового комітету першого ІТ-кластера «Сluster bit» (http://cbit.org.ua/) Георгій Звіріда, координатор проектів «Сluster bit» Андрій Гев’юк та Антоніна Кельман від компанії Datawiz (https://datawiz.io/uа/).

Команда компанії Datawiz розглядає можливість проведення тренінгу-семінару для студентів економічного факультету, а ІТ-кластера «Сluster bit» запросив студентів розширити свої компетенції за рахунок безкоштовних курсів, які пропонуються кластером в рамках освітнього напрямку.

У Форумі прийняли участь магістри усіх спеціальностей. Було представлено більше 20 презентацій виконаних на тему інновацій в різних галузях, організаційним формам інноваційної діяльності, напрямки підтримки інновацій, інструменти розвитку інноваційності та творчості. Серед презентацій відмітимо роботи наступних студентів:
1. Тимчишин Анастасія Федорівна (Економіка (інформаційні технології та моделювання в економіці))
2. Дякон Михаела Петрівна (Маркетинг)
3. Баранник Євгеній Анатолійович (Маркетинг)
4. Батир Поліна В`ячеславівна (Маркетинг)
5. Горуйко Олена Романівна (Маркетинг)
6. Чоботар Валерія Вячеславівна (Маркетинг)
7. Галкіна Ольга Сергіївна (Менеджмент)
8. Тарновецька Євгенія Андріївна (Менеджмент)
9. Климчук Анна Михайлівна (Менеджмент)
10. Угорський Роман Васильович (Менеджмент)
11. Пихней Ігор Ярославович (Фінанси, банківська справа та страхування (банківська справа))