Кафедра ЕП та УП – чудовий приклад роботи в команді!

Радію від того, що є частиною тімбілдінгу! Сьогодні провели ІІ ЗИМОВУ БІЗНЕС-ШКОЛУ! Щиро дякуємо нашим ЮНИМ гостям, які знайшли в собі мотивацію прийти, послухати, прийняти участь в обговореннях, попрацювати в групах із зовсім незнайомим оточенням. Далі буде цікавіше…головне зробити перший крок і бути впевненим в своїх бажаннях!

Але найбільша подяка ДОСВІДЧЕНИМ гостям, які не пошкодували свій час і прийшли поділитись своїм досвідом ведення бізнесу, своїми ідеями і селф-трансформаціями. Найбільш пишаємося тим, що гості – в минулому студенти економічного факультету ЧНУ (Студентський Парламент Економічного Факультету). Багатогранність особистості+безперервність креативного розвитку в умовах глобальних трансформацій – це і є рушійною силою нашого прагнення змінити оточення і себе в ньому.

Бажаємо всім креативу і нових досягнень!

Дякуємо.
Maryna Skintei, Ковалюк Богдан , Наталия Филипчук, Юрій Лопатинський, Liubov Vodianka, Зоряна Кобеля, Виктория Кифяк (Вика Кифяк), Віталій Кіндзерський, Анна Свадебная ( директор- Мирослав Пентелейчук)

Паша Ілаш побачив наш день таким активним! Дякуємо, кращий фотограф економу!