Кафедра економічної теорії, менеджменту і адміністрування запрошує всіх бажаючих учнів 9-11-х класів ліцеїв, гімназій, ЗОШ міста та області взяти участь у Дні «Аналітика та Менеджера» в рамках якого відбудуться ІV Буковинські старти Юних Економістів

Чекаємо вас 2 грудня 2017 року о 9.30 год. у приміщенні економічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича (14 корпус, 3-й поверх за адресою: вул. Кафедральна, 2 (Соборна площа).

У програмі цього заходу передбачається: олімпіадно-вікторинний конкурс (тести, твори, завдання, обчислювальні задачі) – для усіх бажаючих; ознайомлення зі спеціальностями економічного факультету ЧНУ.

Розклад заходів:

9.30 – 10.00 – відкриття (45 а). Вітальне слово.(Білоскурський Р.Р., декан економічного факультету ЧНУ, Галушка З.І., завідувач кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування, Губатюк І.В., голова журі, Рибчинський В.М., методист науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін
ІППО Чернівецької області)

10.00 – 10.40 – презентація спеціальностей «Менеджмент» та «Аналітична економіка» (студенти та випускники кафедри)

10.40 – 11.00 – ознайомлення з особливостями вступної кампанії-2018 (Сторощук Б.Д., викладач кафедри)

11.00 – 12.00 – проведення IV Буковинських стартів Юних Економістів

12:00 – 12:15 – кава-брейк

12:15 – 13:45 – проведення тренінгів особистісного розвитку та ділових ігор для абітурієнтів (Заволічна Т.Р., Лусте О.О., Поченчук Г.М., викладачі кафедри)

13:45-14:20 – підведення підсумків, відповіді на запитання, визначення переможців IV Буковинських стартів Юних Економістів