Кафедра економічної теорії, менеджменту і адміністрування економічного факультету відкриває нову спецальність для магістрів «Психологія ділового адміністрування»

Увага, власники дипломів бакалавра, спеціаліста чи магістра всіх років випуску та всіх спеціальностей! Кафедра економічної теорії, менеджменту і адміністрування економічного факультету відкриває нову освітню програму підготовки магістрів з менеджменту за спеціалізацією «Психологія ділового адміністрування» (галузь знань 07 – Управління та адміністрування). Останній рік без сертифікатів ЗНО.

Особливістю підготовки фахівців за цією спеціалізацією є поєднання менеджерських компетентностей зі знаннями психології, що надає можливість їхнього успішного застосування на адміністративних посадах у різних галузях і сферах економіки.

Фахівці даної спеціалізації будуть компетентними у сфері психології менеджменту, керівництва та лідерства, психології роботи з персоналом, організаційної психології. Освітня програма підготовки включає  блок обов’язкових менеджерських дисциплін, що забезпечують фундаментальну підготовку фахівців («Договірне право», «Менеджмент організацій», «Управління проектами», «Корпоративне управління», «Публічне адміністрування», «Фінансовий менеджмент», «Інформаційні системи і технології в управлінні організаціями», «Антикризове управління», «Управління змінами», «Управління якістю» та ін.) та блок вибіркових дисциплін психологічного спрямування («Психологія бізнесу» або «Організаційна психологія»; «Управління комунікаціями та конфліктами» або «Психологія впливу і маніпуляцій», «Психологія управління і роботи з персоналом» або «Психологія кар’єри і ділові навички», «Тренінг комунікативної компетентності» або «Коучинг»; «Міжнародна ділова етика і етикет» або «Міжкультурні комунікації»; «Тренінг спілкування і мотивації» або «Психотехніки у системі публічного управління і адміністрування» та ін.). Передбачається проходження асистентської та психологічної практики, а також захист дипломної роботи.

Можливості працевлаштування магістрів з менеджменту за спеціалізацією «Психологія ділового адміністрування» – це: посади фахівців та керівників адміністративного та економічного профілю в органах державного управління, на підприємствах різних форм власності, у громадських організаціях; директорів підприємств, організацій, установ; начальників, завідувачів виробничих підрозділів підприємств та організацій різних форм власності; менеджерів різноманітних проектів; бізнес-адміністраторів, бізнес-консультантів; HR-менеджерів  (фахівців по роботі з персоналом); керівників психологічної служби підприємства (організації); фахівців по роботі з клієнтами та ін.

Вступники, які мають дипломи спеціалістів та магістрів будь-яких спеціальностей зараховуються на навчання за результатами складання іспиту з іноземної мови (тести)  та фахового іспиту з «Менеджменту» (тести).

Абітурієнти – власники диплома бакалавра зараховуються на основі сертифіката ЗНО з іноземної мови та фахового іспиту з «Менеджменту» (тести).

Скористайтесь нагодою  здобути якісну освіту менеджера нової спеціалізації – «Психологія ділового адміністрування».

Для більш детальної інформації щодо спеціальності та вступу телефонуйте та заходьте: м. Чернівці, вул. Кафедральна, 2 аудиторія 9 (1 поверх) кафедра економічної теорії, менеджменту і адміністрування

Тел. (0372) 52-65-51,  Моб. (050) 677 -53 -00 – Зоя Іванівна Галушка   (050) 37- 47- 666 – Андрій Анатолійович Антохов, (050) 671 – 20 -04 – Тетяна Романівна Заволічна

www.econom.chnu.edu.ua  E-mail: ectheory@ukr.net

Детальніше про спеціальність можна прочитати в даному файлі.