Івент-заходи кафедри фінансів і кредиту економічного факультету у 1 семестрі 2018 н.р.

Кафедрою Фінансів і Кредиту Економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича в рамках навчального курсу «Фінансові основи організації власного бізнесу», та проекту роуд-шоу (серія публічних зустрічей, в т.ч. екскурсій та майстер-класів із фахівцями-практиками) для студентів на протязі 1 семестру 2018 року було організовано зустрічі із представниками бізнесу і фінансово-кредитних установ та екскурсії в комерційні банки, приватні структури та державні установи. А саме:

– зустріч студентів із керівником мережі склад-маркету «TOR-BA» і керівником Клубу молодих підприємців Буковини – Юрієм Пасічником;
– зустріч з Сергієм Ткачуком – власником і керівником Суші клубу «Пан Жа Пан»;
– екскурсія до клубу сімейного дозвілля «Буковинська Троя» у с.Реваківці та зустріч з директором клубу – Володимиром Воронюком;
– зустріч студентів із засновником веб-студії “Brilliant IT” – Юрієм Галіним;
– зустріч з Іваном Кисилицею – керівником магазину «Горгани», а також співвласником мотузкових парків «Пролаз» та торгової марки «Їdlo»;
– зустріч із керівником приватного підприємства Партнер І СК, яке здійснює діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту та консультування з питань оподаткування – Оксаною Сірак;
– зустріч студентів із керівником консалтингової компанії «Вікторія» – Романом Задорожнім;
– екскурсія студентів до Credit Agricole Bank, зустріч із керівником відділення Галиною Кувілою та начальником відділу обслуговування фізичних осіб Юлією Михайловою;
– екскурсія студентів до Управління Національного банку України в Чернівецькій області;
– екскурсія студентів до Центру біржових технологій.

Спікери зацікавили студентів своєю історією власного бізнесу та корисними порадами як будувати власний бізнес, з чого розпочинати і як розвиватись з сфері підприємництва. Студенти активно брали учать в обговоренні різноманітних питань, задавали власні запитання, на які фахівці-практики чітко та фахово давали відповідь. Кожен студент отримав нові знання та інформацію для роздумів. Такі зустрічі з практиками надзвичайно цікаві, атмосферні, інформативні та корисні.

Дякуємо всім за приємні враження і цікаві зустрічі!