Інтерес до маркетингу постійно зростає, що безумовно стає предметом уваги ЗМІ

Професор Ірина Буднікевич, завідувач кафедри маркетингу економічного факультету ЧНУ, прийняла участь у популярній передачі радіостанції “Буковина”, на якій постійно обговорюються сучасні проблеми та цікаві питання, які турбують буковинців.

Маркетинг та реклама одні з найбільш вживаних та обговорюваних дефініцій ринкової економіки і слухачі бажають розібратися з цими новими поняттями та зрозуміти суть нових процесів.

В програмі були підняті питання історії маркетингу та реклами, обговорено зміст підготовки маркетологів у ЧНУ, здобутки кафедри та факультету, компетенції викладачів. на практичних прикладах розбиралися у різних аспектах торговельного маркетингу, туристичного маркетингу, Інтернет-маркетингу. Багато уваги було приділено територіальному маркетингу спрямованому на просування міста Чернівців та Чернівецької області.

Розмова була цікавою та змістовною. Укладені домовленості про створення циклу передач з маркетингової освіти для буковинців.

Чекайте розміщення інтервю на нашому сайті або на сайті радіостанції “Буковина”