З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці 12 листопада 2019 року в XIV корпусі в 49-й аудиторії Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія», який включав виконання тестового завдання з дисципліни «Економічна теорія» та виконання письмового завдання творчого та практичного розрахункового характеру.

В олімпіаді прийняли участь 74 студентів, з яких: з економічного факультету – 59 учасників, з факультету фінансів, підприємництва та обліку – 5 учасників та географічного факультету – 10 учасників.

Журі у складі:

• Д.е.н., проф., завідувача кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Галушки Зої Іванівни (голова журі)
  • К.е.н., доцента, доцента кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Губатюка Ігора Володимировича
  • К.е.н., асистента кафедри обліку і оподаткування Колосінської Мар’яни Іванівни
  • К.е.н., асистента кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Кузьмука Ігора Ярославовича

Визначило переможців та призерів олімпіади якими стали:

I – Тимчук Андрій (392-1гр., спеціальність «Міжнародні економічні відносини», економічний факультет) – 90 балів.
II – Мельник Ярослав (376 гр., спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», економічний факультет) – 58 балів.
Доліцой Ольга (251гр., спеціальність «Економічна кібернетика», економічний факультет) – 57 балів.
Олійник Анастасія (292-1гр., спеціальність «Міжнародні економічні відносини», економічний факультет) – 57 балів.
III – Лучик Павло (131гр., спеціальність «Підприємство, торгівля та біржова діяльність», факультет фінансів, підприємництва та обліку) – 55 балів.
Січевська Валерія (292-2гр., спеціальність «Міжнародні економічні відносини», економічний факультет) – 50 балів.
Харітонова (131гр., спеціальність ««Підприємство, торгівля та біржова діяльність», факультет фінансів, підприємництва та обліку) – 47 балів.
Мартинюк Анна (272-2гр., спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування», економічний факультет) – 46 балів.
Пентелюк Сергій (251гр., спеціальність «Економічна кібернетика», економічний факультет)– 45 балів.